U gebruikt een VEEL te oude Web-browser voor de website van VCO. Installeer een meer hedendaagse browser zoals Chrome, Firefox of Safari.

Het gebruik van Internet Explorer met een versie ouder dan versie 9 is momenteel totaal niet meer veilig om te surfen>, bijkomend werken ze enorm traag en geven ze vaak websites totaal verkeerd weer. Als webmaster van VCO heb ik dan ook beslist om deze browsers niet meer te ondersteunen! Het is enorm eenvoudig en veel beter voor uzelf en voor de wereld om een andere browser te installeren door simpelweg hier te klikken. Indien u dit niet kan of er een andere reden is waarom u nog steeds werkt met een browser uit de middeleeuwen stuur dan gerust een mailtje naar Bram Gerits

Andere clubs Facebook Wedstrijdverslagen Route-beschrijving Contact

Bestuur

Stephanie Bawin

Voorzitter

voorzitter@volley-overpelt.be

Overpelt

Stijn Maes

Secretaris

secretaris@volley-overpelt.be

Lommel

Pieter Reumers

Secretaris

secretaris@volley-overpelt.be

Overpelt

Bram Gerits

Webmaster en ledenbeheer

webmaster@volley-overpelt.be

Kaulille

Hanne Jacobs

Jeugd-verantwoordelijke

jeugd@volley-overpelt.be

Overpelt

An Veyfeyken

Penningmeester

penningmeester@volley-overpelt.be

Geel

Rob Claassen

Sponsoring

sponsoring@volley-overpelt.be

Neerpelt

Yves Daniels

Sponsoring

sponsoring@volley-overpelt.be

Neerpelt

Eric Wuyts

Materiaalbeheer

materiaal@volley-overpelt.be

Overpelt

Tony Claes

Subsidiebeheer

subsidies@volley-overpelt.be

Neerpelt